НОВИНИ

                                  

 Звіт про проведення заходів, щодо відзначення Дня Соборності України
 
      На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.01.2018р. № 6 767, листа відділу освіти від 17.01.2018р. №80/01-27,  у зв’язку із відзначенням Дня Соборності України у загальноосвітній школі I-IIст. с. Гришівці було проведено заходи:
1. Класними керівниками потягом тижня (15-19 січня) було проведено бесіди на тему Соборності України, її територіального розвитку, та її цілісності і суверенітету.
2. Вчителем історії Корнійчуком П.М. та педагогом-організатором Давиденко Н.О. 22 січня було організовано та проведено кінолекторій на тему «Непростими і тернистими дорогами до цілісності держави» для учнів 7-9 класів.
3. Вчителем історії у вівторок, 23 січня проведено засідання круглого столу з учнями 8-9 класу на тему «Акт злуки – віковічна мрія цілісності держави».
4. Протягом тижня (з 15 по 23 січня) у школі працювала виставка літератури приуроченої подіям Соборності України.
5. 22 січня вчителем історії Корнійчуком П.М та педагогом-організатором Давиденко Н.О разом з учнями 4-9 класів було проведено виховний захід приурочений Дню Соборності України.
Фотосвітлини додаються.

 

ЗВІТ
про проведення заходів, щодо відзначення 100-річя бою під Крутами
       На виконання доручення Віце-прем’єра – міністерства України Павла Розенка від 29.12.2017р. №5205/1/1-17, листа відділу освіти від 11.01.2018р. №01-27/54 «Про відзначення 100-річчя бою під Крутами», у загальноосвітній школі I-IIст. с.Гришівці було проведно такі заходи щодо відзначення 100-річчя бою під Крутами:
1. Класними керівниками потягом тижня (23-26 січня) було проведено бесіди на тему неоціненного подвигу української патріотично налаштованої молоді 29 січня 1918 року.
2. Вчителем історії Корнійчуком П.М. та педагогом-організатором Давиденко Н.О 29 січня було організовано та проведено виховний захід приурочений Дню пам’яті героїв Крут.
3. Вчителем історії в  понеділок, 29 січня проведено засідання круглого столу з учнями 8-9 класу на тему: «Крути – вічно болюча рана на тілі Української держави».

 

Підсумки  проведення заходів у зв’язку 

з  Днем пам’яті жертв голодомору
         На виконання річного плану роботи школи на 2017-2018н.р., розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 №550р. «Про затвердження плану заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні» На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 14.11.2017р. №196, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 09.11.2017р. №792 «Про проведення на Вінниччині заходів у зв’язку з 85 роковинами Голодомору 1932-1933 рр. в Україні», листа відділу освіти «Про проведення заходів у зв’язку з 85 роковинами Голодомору»  від 15.11 2017р. №1598/01-27, у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с.Гришівці з 27.11-01.12.2017р. було проведено заходи щодо відзначення пам’яті жертв голодомору у проекті «Голгофа народних страждань». Призначено відповідальним за проведення заходів вчителя історії Корнійчука Петра Миколайовича.
27 листопада 2017 року був приспущений державний прапор на знак скорботи. Класними керівниками 1-9 класів було проведено виховні години та бесіди приурочені 85 роковинам Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. Вчителем історії Корнійчуком П.М на уроках для учнів 5-9 класів були проведені хвилини пам’яті приурочені жертвам Голодомору в Україні 1932-1933 років. Бібліотекарем Корнійчуком П.М були організовані  книжково-ілюстративні виставки «Смертельні жнива 33-го року». Корнійчуком П.М для учнів 5-9 класів був організований кінолекторій на тему: «Жнива скорботи 1932-1933рр.». Педагогом-організатором Давиденко Н.О, вчителем історії Корнійчуком П.М була проведена година пам’яті «Жнива скорботи» для учнів 5-9 класів, приурочена пам’яті жертв голодомору.
 

Підсумки проведення 

тижня Англійської мови

Підсумки  тижня англійської мови

в ЗОШ І – ІІ ступенів с Гришівці.

з 11.12. по 15.12.2017 н.р.

Вчитель Кабанець Людмила Олексіївна

З метою  підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі проводився тиждень англійської мови з 11. 12 по 15. 12 2017 року. В рамках тижня іноземних мов відбувалися такі заходи:

Конкурс малюнка “ Around English-speaking Countries”
Виставка «Англійська мова в повсякденному житті»
Перегляд  відео “Great Britain”..
Перегляд мультфільму англійською мовою.
       Нагородження учасників тижня англійської мови. 
     11-12 грудня  була організована виставка“ Around English-speaking Countries”  для учнів 3-9 класів. Учні дуже зацікавлено та активно приймали участь. 
Перемогу отримали:
Кудрик Софія –учениця 5-го класу І місце
Лаврик Софія –учениця 4-го класу ІІ місце
Щур Захар-учень 7-го класу ІІІ місце
    З метою розвитку фонематичного слуху, навичок аудіювання та вдосконалення знань проводились музичні перерви в 1-2 класах.
  Під час перерв діти закріпили слова та рухи вивчених пісень та розучували 
нові.
13-14 грудня  учні 2-9 класів відвідали виставку «Англійська мова в повсякденному житті», де розвивали свої навички читання та впевнились у необхідності вивчення англійської мови 

           Перемогу отримали:

Гончарук Софія учениця  4-го класу  І місце

Маркусь Євгенія  учениця 5-го класу ІІ місце
 
Перегляд  відео “Great Britain” розширило знання учнів 4-9 класів про країну, мову якої ми вивчаємо та переглянуті сюжети стали темою для подальшого обговорення.
Також учні 2-3 класів переглянули вже відомий їм мультфільм «Toys Will Be Toys» англійською мовою, під час якого закріпити лексику по темі «Відпочинок і дозвілля. Іграшки».
15 грудня було нагороджено  подяками учнів, які активно допомагали у організації та проведенні тижня англійської мови.
Залучаючи учнів до підготовки та проведення заходів ми забезпечили обмін мовним досвідом учнів, набуття нових знань та навичок. Значно підвищили інтерес та, що найголовніше, позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.
                                                                     
  Підсумки проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
 До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  у школі було проведено ряд заходів.
    Класними керівниками були проведені відверті бесіди з учнями 5-9 класів «Твоє здоров’я – це твій вибір» в яких учнів застерігали про небезпеку для здоров’я 
Також звернено особливу увагу  про самозахист від ВІЛ- інфікування та дотримання здорового способу життя.
       Першого грудня  вчителями  основ здоров’я  Кабанець Л.О та Давиденко Н.О  було проведено виховний захід: 
«СНІД- це проблема, яка стосується кожного» та  розказано про те, як ВІЛ не передається.
Особливу  увагу звернено  на ставлення до ВіЛ-позитивних людей, необхідність попередження ВІЛ-інфікування  та ознайомлено зі статистикою зараження вірусом в Україні.
Були розглянуті усі важливі та основні фактори про ВІЛ/СНІД, які необхідно знати молоді.
Учні 5-9 класів,прийняли активну участь в  конкурсі малюнків та виготовлені стрічок, якими вони також поділилися з молодшими школярами. 
Працівник ФАПу  Гаврилюк О.І. провела  застережливу розмову про симптоми ВІЛу  та шляхи передачі.
Учні отримали усю важливу інформацію  і зробили висновок: «Здоровий спосіб життя, довіра у відносинах та обережність – є найкращим методом для профілактики  СНІДу»
 
 
 
Підсумки проведенння тижня безпеки дорожнього руху
У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Гришівці з 13 по 17 листопада 2017 року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 років.  
Для реалізації поставлених цілей проводилися різноманітні форми роботи з учнями школи.
Для учнів 5-9 класів вчителем основ здоров’я організований перегляд соціальних відеороликів про безпеку дорожнього  руху, що спонукали учнів бути уважними на дорозі у різні погодні умови. Учні закріпили знання стосовно причин та поведінки при виникненні ДТП.
Також був оголошений конкурс для учнів початкових класів « Дорога очима дітей»
Учням 8-9 класів організовано засідання круглого столу «Твоє життя в твоїх руках». Основними питаннями, що розглядалися стали6 правила поведінки пішоходів, пасажирів, правила поведінки на різних видах транспорту, Учні брали активну участь в обговоренні ситуацій та наводили приклади з власного життя.
Для учнів 1-4 класів вчителем основ здоров’я Вареник М.О.  була проведена година спілкування для учнів «Ти-пішохід», на якій учні ознайомилися з різними видами дорожніх знаків, правилами переходу вулиці, знаками світлофора та видами дорожніх переходів.  
Проведено єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Значна увага приділялася правилам дорожнього руху та наслідкам невиконання даних правил, дій при виникненні ДПТ та наданні першої медичної допомоги.
 

Підсумки проведення

 

тижня знань безпеки життєдіяльності
 
 По загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Гришівці з 13.11.201 по 17.11.2017р. проводився Тиждень  знань безпеки життєдіяльності на тему «Щоб не потрапити у біду ми правила вивчимо до ладу». Метою якого було проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.
Протягом тижня були проведені конференція, міні –лекторії, , виховні години, брейн ринг, вікторини, дебати та показ і обговорення тематичних відеороликів.
У понеділок класні керівники проведи виховні години, на яких було наголошено що здоров’я є скарб для кожної людини і слід докласти максимум зусиль для формування здорового способу життя. Важливо приділити більшу увагу загартуванню, здоровому харчуванню та заняттям фізкультурою. А також слід бути уважним, не панікувати, вчасно і правильно реагувати на різні ситуації.
Для учнів 7 класу проведена конференція на тему: « Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності». Було наголошено про основні заходи безпеки у повсякденному житті та важливості вчасно та правильно реагувати на різні надзвичайні ситуації.
Проведено брейн-ринг для 5-9 класів на тему: «Надзвичайні ситуації. Порядок дій у разі їх загрози або виникнення». Учні на конкретних прикладах відпрацьовували алгоритми дій у надзвичайних ситуаціях, давали відповіді на теоретичні запитання.
Для учнів 5-7 класів проведено вікторину «Правила безпечної поведінки в повсякденному житті», учні закріпили свої знання з правил поведінки з електроприладами, газовими приладами, правилами поводження з вогнем та ін.
Для учнів 5-9 класів підготовано перегляд відеофільмів про надзвичайні ситуації та правила поведінки під час їх виникнення. Після перегляду тривали обговорення побачених ситуацій, їх причини та порядок дії. Учні мали змогу проаналізувати кожен відеоролик та усвідомити важливість правильної поведінки для себе та своїх близьких.
У четвер учні 5-9 класу взяли участь у дебатах: «Твоє життя - твій вибір». Кожен учень наводив свої аргументи на користь здорового способу життя, дружніх стосунків, відповідальності за свої вчинки. Свої твердження підкріплювали прикладами з життя та наголошували на дотриманні правил поведінки у побуті, на вулиці, у суспільстві.
Протягом тижня проводився міні-лекторій про правила поведінки у холодну пору року: переохолодження, бурульки, ожеледь, дії при грипі, інфекційних захворюваннях, а також поводження при святкуванні новорічних свят та використання піротехнічних виробів.
У пятницю підведено підсумки тижня та нагороджено переможців конкурсів та найактивніших учасників тижня. Ними стали: Щур Світлана, Маркусь Євгенія, Притулюк Юлія, Кудрик Софія, Лаврик Лілія, Кулик Ангеліна, Магула Іванна, Щур Захар, Росовська Світлана      
 

       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

    Всі новини

    Контакти

    Адреса:Вінницька область, Тиврівський район, с.Гришівці, вул. Леніна, 3

    Тел.:(04355)27-3-40

    Email: grishvc-shkola@ukr.net